Aanbieding!

Lot ring goud

Oorspronkelijke prijs was: €24.95.Huidige prijs is: €19.95.

Kijk eens naar deze prachtige ring met een knoopje in het midden! 😍

Voeg toe aan verlanglijstje

Beschrijving

Kijk eens naar deze prachtige ring met een knoopje in het midden! 😍 Gemaakt van 925 zilver en vervolgens bedekt met een laagje verguld goud, straalt deze ring een tijdloze elegantie uit. Het knoopje in het midden geeft een subtiele en toch opvallende twist aan het ontwerp, waardoor deze ring perfect is voor elke gelegenheid, van casual tot chic.

  • Gemaakt van hoogwaardig 925 zilver voor duurzaamheid en glans.
  • Verguld met goud voor een luxe uitstraling.
  • Weet je niet wat je ringmaat is? Meet je eigen ringmaat met onze ringmaat tabel.
  • Het knoopje in het midden voegt een uniek en charmant element toe aan de ring.

Extra informatie

Afmetingen 0.06 × 0.10 cm
Kleur

Goud

Maat

16,5, 17, 18

Materiaal

925 zilver, Gold plated

Stijl

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Lot ring goud” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *